Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:1) in /index.php on line 13
 Kino Scena Kultura - Knurów


 

MARATON KABARETOWYKabaret Trójka Kulturalna tworzą:
- Kamil Naczeński
- Kuba Królak
- Dawid Ozga


Pomysł na stworzenie kabaretu zrodził się w naszych głowach jesienią 2008 roku. Zaczęły też wtedy powstawać nasze nowe skecze. Pierwszym był chyba skecz Majster a potem już poszło z górki... I wtedy to świat ujrzał po raz pierwszy nasz premierowy program pt. "My też możemy być mądrzy". Spotkał się on z wielkim entuzjazmem oraz burzą braw...

Kabaret Ciach wystąpi w składzie:
- Małgorzata Czyżycka
- Janusz "Ja-siu" Rewers
- Tomasz "Gogo" Kowalski
- Leszek Janek


Kabaret „Ciach” raczej nie zajmuje się polityką. Zdarzają się jednak nieliczne wyjątki od tej reguły : np. skecz "Samoobrona przed Samoobroną", "Wywiad z premierem Pawlakiem" oraz "Wywiad z Politykiem".
A co pokazuje w swoich programach? Sytuacje z życia wzięte lub absurdalne. Dominuje tematyka społeczna, kryminalna, oraz parodie znanych postaci, sytuacji i piosenek.

Kabaret Limo wystąpi w składzie:
- Ewa Błachnio
- Abelard Giza
- Marcin Kulwikowski
- Wojciech Tremiszewski
- Szymon Jachimek


Limo to grupa kabaretowa z Gdańska, założona w 1999 roku z inicjatywy Abelarda Gizy i Marcina Kulwikowskiego. Kabaret Limo to kabaret młodego pokolenia, który na swoim koncie ma niezliczoną ilość nagród z najważniejszych festiwali w Polsce. Trzykrotnie wygrali krakowską Pakę. Zdobyli również m.in. Grand Prix na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry w 2005 roku. Niełatwo opisać tę trójmiejską formację w kilku słowach, bo każdy ich program różni się od poprzedniego. Do atutów Limo należą bez wątpienia umiejętna obserwacja rzeczywistości i wynajdowania w niej absurdalnych sytuacji, bardzo dobre aktorstwo, mistrzowska gra słowem i kilka dynamicznych, nieco boysbandowych piosenek, rozgrzewających każdą publiczność.


Cena biletu: 40 zł.
Dostawki: 35 zł.
Informacje w kasie kina (15:00-20:00), tel.: 32 332-63-81Cena biletu: 40 zł.; dostawki: 35 zł.


Kino Scena Kultura - Knurów 2007-2020