Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:1) in /index.php on line 13
 Kino Scena Kultura - Knurów


 

Spock's Beard & support Enochian Theory

XIX Miedzynarodowy Festiwal perkusyjny

Spock's Beard w składzie:
Nick D'Virgilio,
Alan Morse,
Dave Meros,
Ryo Okumoto

Amerykański, jeden z najbardziej znanych i wpływowych w ostatnich latach zespołów muzycznych tworzących rock progresywny. Przez pierwsze lata kariery liderem zespołu był charyzmatyczny wokalista i multiinstrumentalista, autor niemal całości muzyki i tekstów Neal Morse, który odszedł od zespołu w roku 2002.
Spock's Beard został założony przez doświadczonych muzyków, od lat znanych w branży muzycznej ze współpracy ze znanymi twórcami. Zespół charakteryzuje się tendencją do tworzenia długich, skomplikowanych formalnie, wieloczęściowych form muzycznych, różnorodnością stylistyczną ( poruszają się w obrębie wielu stylów muzycznych, przekraczając bariery rocka i wykorzystując elementy muzyki klasycznej, fusion, jazz, popową balladę i muzykę latynoską, często łącząc je ze sobą w obrębie jednego utworu).
W trakcie koncertów muzycy zamieniają się instrumentami, a koncerty zwykli kończyć z wokalistą grającym na perkusji lub prowadzącym wokalistą, grającym na gitarze. Muzycy obecnego składu Spock's Beard chętnie udzielają się jako instrumentaliści w nagraniach innych zespołów, m.in. zespołu Neal Morse Band. Nick D'Virgilio kontynuuje także solową karierę wokalną i instrumentalną jako NDV.

Enochian Theory w składzie:
Sam Street - Drums & Percussion
Ben Harris-Hayes - Throat & Guitar
Shaun Rayment - Bass Guitar

Sprzedaż biletów w salonach Ragtime, przedsprzedaż Ticket Portal.
KINO NIE PROWADZI REZERWACJI ANI SPRZEDAŻY BILETÓW

Dragon ProductionsCena biletu: 50 zł. - przedsprzedaż, 60 zł. w dniu koncertu


Kino Scena Kultura - Knurów 2007-2020