Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:1) in /index.php on line 13
 Kino Scena Kultura - Knurów


 

Cudowna podróż - spotkanie z Mikołajem

Zapraszamy na spektakl teatralny pt. CUDOWNA PODRÓŻ w wykonaniu Teatru Trip oraz spotkanie z Mikołajem!

4.12.2011r. godz. 15:30

Któż z nas nie słyszał historii o Świętym Mikołaju? Kto nie czekał z wytęsknieniem, aż Pan z siwą brodą otworzy swój wór i rozda upragnione prezenty?
Na ten sam moment czekają także dwie siostrzyczki Hania i Franka. Podczas ich przygotowań do wizyty Mikołaja pojawia się jednak osoba, która poddaje w wątpliwość jego istnienie. Aby przywrócić jej wiarę, dziewczyny udają się w pełną fascynujących przygód podróż, w poszukiwaniu prawdy o Świętym.

Jaki będzie jej finał? Czy przyjaźń przezwycięży przeciwności losu a wiara na nowo odżyje? Tego wszystkiego dowiecie się uczestnicząc w naszej podróży, na którą zabierzemy każdego z was. Będziecie maszerować, śpiewać i pokonywać przeszkody wraz z naszymi bohaterami. Co czeka nas u kresu podróży? Dajcie się wciągnąć we wspólną zabawę a przekonacie się sami i dowiecie się prawdy o Mikołaju…Najprawdziwszej!

WYSTĘPUJĄ:

HANIA – Natalia Kubiak
FRANKA, ŚNIEŻNA WIEDŹMA - Ania Bączek – Lieber
ZENEK, RENIFER STANISŁAW, MIKOŁAJ – Marcin Lieber / Mariusz Hanulak

SCENARIUSZ i REŻYSERIA: Marcin Lieber
MUZYKA: Paweł Szymkowiak
KOSTIUMY i SCENOGRAFIA: Małgorzata Borycka

Po przedstawieniu Mikołaj wręczy dzieciom jak co roku u nas prezenty, które bardzo prosimy donieść do nas dzień wcześniej (kino czynne od godz. 15.00 - 20.00). Każdy prezent musi być czytelnnie podpisany imieniem i nazwiskiem dziecka.Cena biletu: 15zł, 12zł.


Kino Scena Kultura - Knurów 2007-2020