Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:1) in /index.php on line 13
 Kino Scena Kultura - Knurów


 

Koncert grupy Strangebrew

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW NA KONCERT
W CENIE 20 ZŁ. DO 30.01.09 r.

KEITH THOMPSON
Jeden z najlepszych gitarzystów i wokalistów blues-rockowych w Wielkiej Brytanii z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i studyjnym. Jego muzyka oscyluje pomiędzy bluesem i energetycznym jazz rockiem.
Pracował w kilkunastu zespołach i jako artysta solowy. Regularnie koncertuje we wszystkich krajach Europy i Stanach Zjednoczonych. W przerwach między koncertami udziela się jako muzyk sesyjny. Jego gitarę można usłyszeć na kilkudziesięciu albumach różnych artystów, wielu filmach i programach telewizyjnych. Ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak: Spooky Tooth, Steve Winwood, Ruby Turner, Wurzel/ Motorhead/, Dave Markee, Henry Spinetti, Luter Grosvenor i wieloma innymi.

Patsy Gamble
Saksofonistka z wieloletnim stażem scenicznym, występowała w wielu krajach świata. Pracuje m in. dla Roda Stewarda, Eugene "Hideaway" Bridgesa, Dolly James na stałe współpracuje również z legendarnym Mickiem Jaggerem z the Rolling Stones!!!!!
Patsy prowadzi również swój własny zespół z którym koncertuje po Europie promując swój najnowszy album "After Sunsets" Na trasie koncertowej w Polsce, zespół wystąpi z cenioną polską sekcją rytmiczną w składzie:
Łukasz Gorczyca - bas i Tomek Dominik - drCena biletu: 30 zł.


Kino Scena Kultura - Knurów 2007-2020