Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:1) in /index.php on line 13
 Kino Scena Kultura - Knurów


 

NIEDZIELA Z WOODY ALLENEM

Proponujemy Państwu dwa filmy w cenie 15 zł.

VICKY CRISTINA BARCELONA - godz. 18:00
TREŚĆ: Dwie młode Amerykanki, Vicky (Rebecca Hall) i Cristina (Scarlett Johansson) przyjeżdżają na wakacje do Barcelony. Vicky, inteligentna i czuła, ma niedługo wyjść za mąż; otwarta na emocjonalne i seksualne przygody Cristina to jej zupełne przeciwieństwo. Podczas pobytu, obie bohaterki dają się wciągnąć w niekonwencjonalną, romantyczną i seksualną przygodę z Juanem Antonio (Javier Bardem), charyzmatycznym malarzem, uwikłanym w burzliwą i skomplikowaną relację ze swoją byłą żoną, Marią Eleną (Penélope Cruz).

ANNIE HALL - godz. 20:00
TREŚĆ: Dla wielu jeden z najgenialniejszych filmów Woody'ego Allena. Historia zawiłej relacji - burzliwego związku nowojorskiego komika i intelektualisty oraz uroczej i fascynującej Annie. Zdobywca 4 Oscarów. W roli tytułowej Diane Keaton.
Alvy Singer, pochodzący z biednej żydowskiej rodziny, jest komikiem nie mogącym poradzić sobie z własnymi lękami i obsesjami na temat śmierci i seksu. Na domiar złego porzuciła go właśnie dziewczyna, córka zamożnych anglosaskich protestantów ze środkowego Zachodu. Alvy rozpamiętuje wspólne chwile z Annie, zaś winą za rozpad ich burzliwego związku obarcza trudne dzieciństwo i niezbyt udane związki z kobietami.Cena biletu: 15 zł.


Kino Scena Kultura - Knurów 2007-2020